Najlepsi golfiści juniorzy przyjadą do Wrocławia

Najlepsi młodzi golfiści ponownie przyjadą do Wrocławia na turniej Kram Junior Open
Najlepsi młodzi golfiści ponownie przyjadą do Wrocławia na turniej Kram Junior Open Kram Junior Open
W stolicy Dolnego Śląska po raz drugi odbędzie się turniej golfowy Kram Junior Open. Rok temu na zawody przyjechali najlepsi juniorzy z całej Polski, w tym reprezentacja kraju. Kram Junior Open to dla młodych golfistów szansa na zdobycie punktów do światowego rankingu WAGR i wyjechania na prestiżowy turniej Global Junior Golf.

Pierwszy Kram Junior Open przyciągnął golfistów juniorów z klubów z całego kraju. Na wrocławskim polu Toya Golf rywalizowała ze sobą kadra Polski i reprezentanci wielu polskich klubów golfowych. Dzięki temu zawody rozgrywane były na wysokim sportowym poziomie, a niektórzy juniorzy uzyskiwali wyniki jak zawodowcy.

- To turniej, w którym grali najlepsi młodzi golfiści. Nazwiska z czołówki w Kram Junior Open pojawiają się na pierwszych miejscach innych turniejów. Ale w naszych zawodach wzięli udział także ci, którzy dążą do perfekcji, a w przyszłości zamarzą o zawodowstwie – mówi Anna Maliszewska, dyrektor turnieju Kram Junior Open. – W ubiegłym roku szczególnie zapadł mi w pamięć Maksym Powszuk. Ten sześciolatek niestrudzenie przez trzy dni rozegrał pełne trzy rundy – to duży wysiłek nawet dla dorosłego golfisty.

Wielka szansa

W tym roku wysoki poziom sportowy zostanie utrzymany. Dodatkowo do rywalizacji zostaną zaproszeni zawodnicy z zagranicznych klubów golfowych. Turniej potrwa trzy dni, a juniorzy będą grali w trzech kategoriach wiekowych: do 14 lat, 15-16 lat, 17-21 lat.

- Od początku zakładaliśmy, że Kram Junior Open będzie turniejem, który skutecznie przyczyni się do rozwoju młodych golfistów. Uczestnicy mają bowiem szansę na zdobycie punktów do międzynarodowego rankingu World Amateur Golf Ranking i na zmierzenie się z zawodnikami z innych krajów – mówi Zbigniew Przybysz, prezes firmy Kram S.A., która jest głównym sponsorem Kram Junior Open.


Zwycięzca w ramach nagrody otrzyma opłacony udział i przelot na jeden z prestiżowych turniejów Global Junior Golf.

Kibicują im najlepsi

Wrocław jest jednym z najważniejszych ośrodków golfa w Polsce. Miejsce turnieju Kram Junior Open ma tu szczególne znaczenie. Wychowankami pola Toya Golf są Adrian Meronk i Mateusz Gradecki. Teraz ci najbardziej utalentowani polscy zawodowi golfiści wspierają turniej Kram Junior Open i kibicują młodzikom na drodze do sukcesów.

W bogatym pakiecie startowym zawodnicy otrzymują: trzy rundy golfa, lunchpacki na trzy dni turnieju, lunch po każdej rundzie przez trzy dni turnieju, turniejową koszulkę Glenmiur i trzy piłki golfowe. Liczba miejsc ograniczona - liczy się kolejność zgłoszeń.

Czas i miejsce turnieju Kram Junior Open:
30 lipca – 2 sierpnia 2018 r.
Toya Golf & Country Club

Dodatkowe informacje junioropen.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...